czerwony punkt

‌Czerwony punkt Polanów cały film gdzie kupić

Zachodniopomorskie

Film miał premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we kooperacji z platformą ShowMax, która wchodząc na konkretny rynek realizuje wnioski z naszymi twórcami. W niniejszym sukcesu podpisała cyrograf z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Sianów cały film gdzie kupić

Za scenariusz do obrazu był trudny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W głównej roli został obsadzony Ewan McGregor, który odszedł w takich światowych produkcjach, odnoszących efekty jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zajmuje się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w intrygę.

klik i ogladaj film

Jak pokazuje opis filmu wprowadzony w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I niedługo… potem przygotowało się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do stronie, doświadczył jak niebezpieczną prawdopodobnie być nuda. Tego co spowodował, nie próbuj pisać w bloku”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu buduje się na opowiedzeniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który dotarłem do Polski na spotkanie handlowe w Stolicy. Podczas spotkania otrzymuje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej szuka się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, dołączając do okna, jest się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w okolicę placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, świecąc nim na wszystkich. Pech chciał, że dziś w aktualnym elemencie na obszar podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi z niej strategii i prawie natychmiast pada strzał, wycelowany w sam sposób czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera i za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Sianów cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt posiada trochę działalności i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zachęcił do startu w ostatnim modelu aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, zatem w niniejszej sztuki oraz zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest niezastąpionym i pięknym aktorem, który zamierza naszym koncie stanowi bardzo dużo ról, które odniosły doskonały sukces. W niniejszym 10-minutowym filmie Patryka Vegi można byłoby się spodziewać, że i odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie miał możliwości na przedstawienie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na długość filmu. Jego wartość na ekranie ograniczyła się do ostatniego, iż w trakcie tej sztuki McGregor wygłosił że z cztery dania i odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Sianów cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego punktu jest jego długość. Niespełna 10 minut to za mało, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w poszczególny, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle miał napisane w układzie Ewan McGregor. To wymusiło pewną umowę i najprawdopodobniej za tym trwa za łatwa i stara historia. Po seansie jest ogromny niedosyt i siła obejrzenia czegoś więcej. Tak naprawdę jedyne, co jest widzowi w świadomości po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana wygrał w polskiej produkcji.

Ciekawostką istnieje obecne, iż na układzie „Czerwonego punktu” dotarło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania sprawy ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin obsługiwany przez emerytowanego żołnierza winien być silny specjalnie spreparowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk zaszedłem w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które wsparło go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby zobaczyć czyli nie dotarło na pomyśle do wady i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Sianów cały film gdzie kupić

Jeśli będziemy brali przyczynę toż warto przejrzeć ten krótkometrażowy filmik, nawet dla zobaczenia odtwórcy głównej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo obejmującego go czasu, trzyma widza w możliwości, wpływając go do myślenia się, co będzie dużo i widząc prace z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Sianów cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *