Kurier FedEx Police tel. 730 608 208

FedEx Corporation to niepowtarzalna z najistotniejszych i dużo rozpoznawalnych marek kurierskich na świecie. Istnieje wtedy jakiś z kilkorgu globalnych operatorów spedycyjno-logistycznych pomagających w swym świata. Za pośrednictwem FedEx nadamy paczkę aż do 220 krajów. Istnieje wtedy znakomity wybór dla wszystkiego, również dla kobiet, które powstały przed nadaniem przesyłki międzynarodowej, kiedy również Tych ,jakie szukają dobrych usług krajowych. Wrażenie robi zarówno to, że FedEx posiada własną flotę powietrzną liczącą niemal 600 samolotów transportowych.

Kurier FedEx Dygowo tel. 730 608 208

Jak wysłać paczkę Fedexem?

Expresowa wysyłka

Paczkę nadamy bezpośrednio z domu. Za pośrednictwem platformy operatora zamówimy kuriera, który odbierze naszą przesyłkę w zdecydowanym terminie, sam proces nadania jest niemal identycznie jak u operatorów polskich i bez wątpienia każdy sobie z nim zdoła. Musimy uzupełnić formularz o wszelkie dane dotyczące dostawy oraz odbioru, wybrać pomoc i opłacić przesyłkę. Co dużo, na stronie FedEx znajdziemy dobre kompendium zgody na materiał nadawania przesyłek, zasad bezpiecznego pakowania, wysyłki przedmiotów niestandardowych oraz śledzenia paczek.

Warto dodać więcej o tym, że FedEx prawdopodobnie jako dobry na targu oferuje naszym partnerom biznesowym bezpłatne produkty do pakowania przesyłek oraz opakowania.
Kurier FedEx Dygowo tel. 730 608 208

Oferta usług, co wybrać?

Za pośrednictwem FedEx zamówimy kuriera i wyślemy wygodnie zarówno list, standardową paczkę, kiedy również europaletę. Standardowa przesyłka może ważyć aż 70kg. Usługi firmy należy rozbić na nasze i zagraniczne.

Kurier FedEx Dygowo tel. 730 608 208
Wśród krajowych znajdziemy:
FedEx Standard – doręczenia ekonomiczne, wysyłka paczek standardowych do 70kg z daniem do trzech dni roboczych,
FedEx Next Day – doręczenia ekspresowe, wysyłka paczek standardowych do 35kg z zapewnieniem o wyznaczonej godzinie na inny dzień codzienny,
FedEx Direct2Retail – wysyłka paczek do 10kg, doręczenie do określonego punktu odbioru (oferta dla klientów biznesowych),
Wysyłka palet – wysyłka palet o sile do 800kg, danie na dowolny adres w Polsce
Międzynarodowe obejmują:
FedEx Europe First – usługa premium oferująca doręczenie następnego dnia rano między 9 a 10 rano w prawdziwych miastach w Europie,
FedEx International Priority – ekspresowa usługa doręczania dokumentów i paczek w trybie d2d (ang. door to door – od drzwi do drzwi),
FedEx International Economy – pomoc w swej cenie, oferująca dostarczenie przesyłki w ciągu 2-5 dni roboczych,
FedEx International First – przesyłki standardowe do USA, Kanady i Ameryki Łacińskiej, dostarczenie do 2 dni roboczych,
FedEx International Priority – przesyłki standardowe na cały świat z gwarancją oddania do 2 dni roboczych,
FedEx International Economy – przesyłki dobre na cały świat, dostarczenie do 4 dni.
Usługi dodatkowe

Kurier FedEx Dygowo tel. 730 608 208

Jak część firm kurierskich, FedEx i oferuje różnorodne usługi dodatkowe. Uwagę zwraca wyjątkowa i odpowiednio duża oferta usług dodatkowych dotycząca obsługi przesyłek ciężkich (palet). Znajdziemy wśród nich szansę zwrotu palet dla klientów biznesowych przy sprzedaży na standaryzowanych paletach EURO, rozpaletowanie – czyli usługę polegającą na rozładunku palety poprzez wstawienie jej jednych momentów we określone przez odbiorcę miejsce. Przydatną opcją jest zarówno odbiór przesyłek paletowych z załadunkiem samochodem dostawczym urządzonym w windę hydrauliczną z budynku przez zamówionego kuriera (nie potrzebujemy rampy załadunkowej ani wózka paletowego, możemy też wyładować paletę w pełni).

FedEx proponuje również naszym użytkownikom wybór alternatywnego terminu doręczenia. Jeśli wskażemy dokładne, godzinne okienko, w toku którego przesyłka ma żyć wręczona, to nasza paczka będzie śledzona przez pracownika, który dopilnuje wskazanego terminu. Dla każdych przesyłek standardowych możemy jeszcze wykupić opcję doręczenia późnym wieczorem czy w sobotę.

Kurier FedEx Dygowo tel. 730 608 208

Jak śledzić przesyłkę?

Aby wyśledzić naszą paczkę, wystarczy dać w naszym systemie jej 12-cyfrowy numer. Jeżeli jesteśmy klientem biznesowym, prowadzimy sklep internetowy, czy z jakichkolwiek powodów po prostu wysyłamy dużo paczek – pomocny pokaże się manager paczek FedEx Tracking. Pozwoli on na zdobycie konkretnych wiedzy oraz śledzenie wszystkich przesyłek jednocześnie. O losach każdej paczki nadanej za pośrednictwem tego kuriera dowiemy się również z notyfikacji mailowych polecanych przez firmę.

Kurier FedEx Dygowo tel. 730 608 208

zobacz również Jak wysłać paczkę kurierem Fedex?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *