Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Sianów

Zachodniopomorskie

Biel to jakiś z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie ważna się temu dziwić, umożliwia on wrażenie sterylności, tak przecież pożądanej w tym tle. Na jego zaletę przemawia również uniwersalność – z możliwością dobierzemy do niego meble łazienkowe w pewnym stylu.

Promocje na OBI Maszewo

Jednak nie mniej ciekawą myślą jest budowanie bieli z innymi kolorami, oraz tymi o dużym nasyceniu.

obi sklep
obi sklep

Jeśli zdecydujemy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Dobrze sprawdzą się zarówno dobre lub miedziane, jak natomiast owe w intensywnych kolorach. Należy przecież mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na duże dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które i ją ożywią.

Promocje na OBI Maszewo

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Decydując się na biel powinien zwrócić opinię na to, by wszystkie meble łazienkowe i akcesoria sanitarne ubiegły w współczesnym jednym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie krótka. Jeżeli jednak obawiamy się monotonii, szczególnie w sukcesie łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o odmiennych fakturach. Ciekawą ofertą i zarazem niezwykle znaną są płytki z wzorami 3D. Na tle białego koloru wdzięcznie ukazuje się i naturalne drewno, jakie potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Maszewo

Oświetlenie w łazience

Łazienki urządzone w bieli zawsze wydają się niemało większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się tak więc, że światło otwiera się z białego koloru także bardziej rozświetla pomieszczenie. Istnieje zatem oczywista zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niewielkich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą jeszcze zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne wykaże się także duże lustro nad umywalką, które dodatkowo rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka zezwala na szybką kreatywność w doborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe daleko jest przejrzeć pełną gamę produktów dostępnych na stronie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na ogromny połysk będą więcej odbijały światło, jednak należy mieć, że zbyt dużo bieli sprawi, że pomieszczenie odda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie powinien posiadać na pomocy to, że meble łazienkowe i akcesoria mają przede każdym ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Maszewo